Wie zijn u van dienst

Paul Bevers

Directeur
030 – 890 96 50
06 – 22 79 34 48
paul.bevers@sperwerassurantien.nl

Jakob Smit

Accountmanager
030 – 890 96 47
06 – 52 55 03 88
jakob.smit@sperwerassurantien.nl

Ingrid van Rooijen-de Ruiter

Financieel medewerkster
030 – 890 96 48
ingrid.van.rooijen@sperwerassurantien.nl
Werkzaam op maandag en dinsdag en op donderdag 8.30 uur tot 13.00 uur

Inge Delicaat-Jansen

Administratief medewerkster
030 – 890 96 44
inge.delicaat@sperwerassurantien.nl
werkzaam op maandag, dinsdag, woensdag en donderdag van 8.30 uur tot 16.00 uur

Bert-Jan Landman

Hoofd binnendienst
030 – 890 96 45
bertjan.landman@sperwerassurantien.nl

Hidde Landman

030 – 890 96 43
hidde.landman@sperwerassurantien.nl

Ellen van Velzen-Bötjer

Accountmanager
030 – 890 96 46 Mobiel: 06-53 76 39 78
ellen.van.velzen@sperwerassurantien.nl
werkzaam op maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag.

Angela Stokman-van Bommel

Schadecorrespondente
030 – 890 96 43
angela.stokman@sperwerassurantien.nl
werkzaam op maandag van 8.00 uur tot 16.00 uur, dinsdag van 9.00 uur tot 14 uur en op vrijdag van 8.00 uur tot 12.00 uur